آیودی کاپر تی آمریکا مدل 380A

آیودی کاپر تی آمریکا مدل 380A

منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

آیودی کاپر تی آمریکا مدل  TCu 380A
COPPER T IUD TCu 380A

آیودی IUD COPPER T  مدل 380A امریکا ساخته شده بر اساس استانداردهای بین المللی می باشد. IUD  وسیله داخل رحمی است که توسط متخصص از طریق واژن در داخل رحم براحتی و بدون مشکل کار گذاشته می شود. این محصول با توجه به شرایطی که ایجاد می کند می تواند  تا ده سال باعث جلوگیری از بارداری شود. IUD کوپرتی وسیله مطمئنی برای جلوگیری از بارداری است که فرد نمی تواند یا نمی خواهد بنا به هر دلیلی از روشهای جلوگیری از بارداری دیگر استفاده کند، به عنوان مثال هر کدام از زوجین ممکن است به کاندوم حساسیت داشته باشند. یا زوج ه به داروهای ضدبارداری مانند قرص LD یا HD حساسیت داشته باشد. درواقع استفاده از IUD COPPER برای افرادی که رابطه جنسی مداوم دارند و قصد بارداری ندارند بسیار روش مناسبی است. استفاده و قرار دادن آیودی در هر زمانی از سیکل زنان امکان پذیر است به شرطی که کاندید IUD باردار نباشد.IUD COPPER T با قرار گیری در انتهای رحم  با ایجاد فضایی که باعث التهاب مختصر می شود موجب عدم انجام لقاح و در نتیجه لاله گزینی می شود. آیودی ها معمولا به دو صورت آزاد کننده مس و یا هورمون شناخته می شوند. IUD COPPER 380A به شکل T انگلیسی می باشد که قسمت افقی آن در بالا و قسمت انتهایی آن که دارای نخ راهنما می باشد به انتهای بخش عمودی آن متصل است. قسمت افقی آن حتما باید در انتهای رحم قرار گیرد تا عملکرد ایودی برای پیشگیری از بارداری به درستی عمل کند. برای تصمیم به بارداری و یا هرگونه علت شخصی براحتی میتوان آیودی را توسط نخی که به انتهای آن متصل است، توسط پزشک متخصص خارج کرد، در صورت هرگونه مشکل در خارج کردن آیودی با نخ یا خارج نشدن ایودی باید به عدم قرار گیری صحیح آیودی و کاهش عملکرد آن شک کرد. همچنین آیودی کوپرتی در هنگام شیردهی هیچگونه تاثیر منفی بر کیفیت شیر و شیر دهی ندارد.
 البته با قرار دادن IUD به میزان ۹۹ درصد از احتمال بارداری کاسته می شود که نشان از روش ایمن و بدون دردسر می باشد. بخشهایی از هر دو قسمت افقی و عمودی آیودی از مس به میزان ۳۸۰ میلی متر پوشیده شده است و در غیر فعال کردن اسپرم ها بسیار تاثیر گذار است. قسمت های دیگر آیودی از پلی اتلین آغشته به سولفات باریم برای مشخص شدن در عکسبرداریهای تشخیصی مانند رادیولوژی می باشد.

موارد منع مصرف با پزشک متخصص می بایست چک شود، اما بطور کلی در موارد زیر نباید از IUD استفاده کرد:

  • 
در خونریزی های شدید زنان
  • 
در شرایط بیماری و درگیری های کبدی
  • انواع سرطان ها
  • بارداری ها

  • حساسیت و آلرژی به مس یا باریوم

  • آندومتریت رحم

خصوصیات
مزایای استفاده عدم تداخل با مسایل جنسی، طولانی بودن اثر بخشی تا ده سال، سهولت استفاده، امکان بارداری بلافاصله بعد از خارج کردن آیودی، تاثیر نداشتن بر شیردهی
موارد مصرف پیشگیری از بارداری به میزان ۹۹ درصد موفقیت آمیز

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
  • تعداد بازدید: 394
  • مدل کالا: 380A
  • موجودی: در انبار
  • ناموجود

برچسب ها: IUD, آیودی, کوپر-تی, کوپرتی, کاپرتی, کاپر-تی, بارداری, جلوگیری-از-بارداری, پیشگیری-از-بارداری, زنان, زایمان