اسپلینت بینی ذوزنقه ای

اسپلینت بینی ذوزنقه ای

منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

اسپلینت بینی ذوزنقه ای

اسپلینت بینی ذوزنقه ای سفید رنگ می باشد. مانند آتل بینی را نگه میدارد. واکنش های آن در هنگام گرما و سرما متاسب با پایدار آن بر روی بینی می باشد. در هنگام گرما شل می شود و براحتی شکل بینی را میگیرد و در سرما با جمع شدن و سرد شدن براحتی بر روی بینی فیکس می شود. اسپلینت های بینی در بسته های تکی و ۵۰ تایی عرضه می شود. این محصول در شرایط بهداشتی و با رعایت کلیه اصول تولید و عرضه می شود.

اسپلینت در واقع همان آتل ها هستند که برای بی حرکت نگه داشتن عضو در مدت زمان معیین باعث بهبود و رفع علایم آسیب دیدگی عضو مورد نظر می شوند. اسپلینت یا گچ بینی در واقع آتلی از جنس بینی است تا از بینی شما محافظت کند و  همچنین به استخوان و غضروف بینی کمک می کند تا در زمان ترمیم بافت های آسیب دیده  از جایشان تکان نخورند. اسپیلنت ها به دو نوع خارجی و داخلی تقسیم می شوند. اسپلینت عرضه شده در اینجا از نوع خارجی می باشد. اسپلینت خارجی برای حفظ شکل جدید بینی در زمان جراحی ها و برای محافظت از آن کاربرد دارد.

دلایل استفاده از آتل یا اسپلینت به صورت کلی :


 1. حفظ شکل جدید بینی
  بعد از قرار گیری اسپلینت ها بر روی بینی شکل بینی را میگیرد و باعث پایداری شکل و  استحکام بافت بینی می شود
 2. کاهش ورم بینی و بافت نرم آن
  ورم از عوارض بعد از جراحی های بینی می باشد. آتل و گچ بینی ورم بینی را کاهش می دهد و باعث می شود نتیجه عمل بینی (رینوپلاستی) دقیق تر و تمیز تر شود.
 3. حفاظت از بینی در برابر آسیب دیدگی ها و فشار ها

  اسپلینت یا گچ بینی از بینی در برابر عفونت و آسیب‌دیدگی محافظت می‌کند. البته بیماران باید علاوه بر استفاده از آتل بینی در دوران بهبود فقط در فعالیت‌های سبک شرکت کنند. فعالیت متوسط تا شدید و هر گونه فعالیت منتج به صدمه دیدن بینی در هفته‌های پس از جراحی ممنوع است.
خصوصیات
موارد مصرف محافظت از بینی و حمایت و شکل گیری بعد از عمل
سایر
مدت زمان تحویل ۱ الی ۲ روز کاری
ظاهر
رنگ سفید
محتوی
تعداد در بسته ۵۰ عدد
کشور سازنده
ساخت چین

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
 • تعداد بازدید: 102
 • مدل کالا: KZM-NSE
 • موجودی: در انبار
 • 15,450 تومان

گزینه های موجود

برچسب ها: برچسب, آتل-بینی, اسپلینت-بینی, آتل-بینی, جراحی-بینی, رینو-پلاستی