باند خود چسب 15cmx4.5m

-7% باند خود چسب  15cmx4.5m

منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

باند خود چسب
15cm x 4.5m

باند خودچسب ساخت کشور چین می باشد. در هنگام استفاده از آن نیاز به چسب و ثابت کننده و گیره نمی باشد. این باند براحتی بر روی خود بااند میچسبد اما بر روی مو و پوست نمی چسبد. باند چسبی در ثابت کردن انواع کتتر ها و بستن آتل های ارتوپدی، پانسمان فوری، تسکین و بستن عضلات در ورزش، بستن باند سریع برای حیوانات ( مشکلات پانسمان حیوانات ) و … می باشد.
یکی از مشکلات دست پاگیر امدادگران و پزشکان و پیراپزشکان و حتی دامپزشکان در زمان بستم زخم و پانسمان علی الخصوص در زمانی که سرعت و دقت و کیفیت پانسمان در درجه بالایی باشد را پانسمان خود چسب برطرف می کند. 

باند در پانسمان در واقع پوشش محافظتی از عضو آسیب دیده به علت مداوا یا جلوگیری از آلودگی در ابتدا و درمان در مرحله بعدی می باشد. بانداژ تکینیکی است که با استفاده از باند از سالهای بسیار دور مورد استفاده بشر قرار گرفته است. بانداژ که توسط باند صورت می گیرد کلمه ای فرانسوی است و به معنای بستن زخم توسط باند است. باند ها در عرض ها و طول های مختلف عرضه می شوند و در هنگام خرید باند باید به وسعت زخم برای انتخاب مناسب عرض و میزان طول به کار برده شده باند توجه کرد. 

در هنگام خرید لطفا به سایز مورد نیاز خود توجه بفرمایید

خصوصیات
مزایای استفاده سرعت در پانسمان، قابلیت استفاده در حیوانات، جلوگیری در افزایش آسیب بیشتر
موارد مصرف ثابت کردن انواع کتتر ها و بستن آتل های ارتوپدی، پانسمان فوری، تسکین و بستن عضلات در ورزش، بستن باند سریع برای حیوانات ( مشکلات پانسمان حیوانات ) و …
سایز
ابعاد و اندازه 15 سانت عرض
ظاهر
رنگ کرم
کشور سازنده
ساخت چین

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
  • تعداد بازدید: 161
  • مدل کالا: MEH-CB15
  • موجودی: در انبار
مهلت پایان این پیشنهاد:
  • 21,500 تومان
  • 19,900 تومان

گزینه های موجود

برچسب ها: باند-خود-چسب, باند, پانسمان, بانداژ, ورزش, دامپزشکی, زخم, ثابت-کننده