تب سنج و دما سنج ایزی لایف مدل T-101

تب سنج و دما سنج ایزی لایف مدل T-101

منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

تب سنج و دما سنج ایزی لایف مدل T-101

تب سنج دیجیتال ایزی لایف EASY LIFE مدل T 101 یکی از برندهای خوب بازار می باشد. میزان خطای آن بسیار محدود و در حد مثبت و منفی 0.1 درجه سانتی گراد می باشد. طیف دمایی تحت پوشش آن بین 49.2 الی  32 درجه سانتی گراد می باشد. این دما سنج دارای یک محافظ طلقی و قابلیت شستشو و ضد عفونی کردن در دفعات استفاده را دارد. نوع باطری آن LR41  می باشد که قابلیت تعویض را دارد. تب سنج ایزی لایف مورد تایید FDA آمریکا می باشد.


در هنگام استفاده از تب سنج ایزی لایف میتوانید از مقدار دمای ثبت شده قبلی نیز برای مقایسه و  بررسی بهتر شرایط بیمار استفاده کنید. این دما سنج دارای خاموشی خودکار برای بهروری بالاتر از میزان مصرف باطری می باشد. و با توجه به این نکته که عمر مفید باطری تب سنج ایزی لایف مدل T 101 صد ساعت است. 
باید توجه داشت که تغییرات دمایی در بدن کودکان بسیار مهم تر و حساس تر نسبت به بزرگسالان است و تغییرات هرچند کوچک باشند بسیار  مهم هستند. نتیجه آنکه کنترل دمای بدن کودک برای بررسی سلامت کودک و یا بررسی و کنترل سیر درمان در زمان درگیری بیماریهای عفونی و یا ویروسی و … بسیار حیاتی است. از قدیم کنترل دمای بدن افراد به صورت های مختلف چک می شد. مدت زمان دوری نیست که دما سنج های جیوه ای به علت خطرات وجود جیوه و احتمال ورود و مسمویت جیوه به بدن در صورت احتمال شکستن دما سنج دیگر کاربرد ندارد. تب سنج ایزی لایف مدل T 101 از نوع دیجیتالی است که. از باب احتمال مسمویت های ناشی از جیوه خیال شما را راحت می کند. روش های ثبت دما توسط دماسنج ایزی لایف از راه مقعدی، دهانی و زیر بغل وجود دارد.  تب سنج Eeasy Life دارای حافظه ثبت می باشد و این امکان را به شما در جهت اندازه گیری و مقایسه دما را می دهد. دماسنج ایزی لایف ضربه گیر می باشد. در دماسنج Easy Life سازنده نهایت تلاش خود را کرده است که در هنگام ورود دماسنج به دهان کودک و در صورت گاز گرفته شدن با توجه به ساختار ساخته شده دماسنج به اجزای کوچک شکسته شده تبدیل نشود. در صورت وجود و ثبت دمای بالا توسط تب سنج ایزلایف شروع به اخطار صوتی میکند.

جنس
گستره دما ۴۹.۲ الی ۳۲ درجه سانتی گراد
خصوصیات
حافظه نتایج آخرین نتیجه برای مقایسه و بررسی دمای آخر
خاموشی خودکار دارد
منبع تغذیه یک عدد باطری مدل LR41
میزان دقت مثبت و منفی 0.1 درجه سانتی گراد

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
  • تعداد بازدید: 163
  • مدل کالا: t-101
  • موجودی: در انبار
  • 22,000 تومان

برچسب ها: دماسنج, تب-سنج, دما-سنج, ابزار-سلامت, ابزارسلامت, ایزی-لایف, easylife, easy-life