فشار سنج اتومات شرلی Sharley مدل U80EH-AC

فشار سنج اتومات شرلی Sharley مدل U80EH-AC

منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

دستگاه فشار سنج خون شرلی Sharley مدل U80EH-AC

فشار خون بالا یا پرفشاری معمولا یک بیماری مزمن می باشد. کنترل فشار خون برای تمامی افراد و تمامی سنین و در هر شرایطی توصیه می شود. فشار نرمال می بایست در حالت استراحت دیاستولی ۱۰۰ الی ۱۴۰ میلی متر جیوه و دیاستولی ۶۰ الی ۹۰ میلی متر جیوه باشد (میانگین آن ۱۲۰/۸۰ میلی متر جیوه می باشد) و هرگونه افزایش یا کاهش فشار از میزان یاد شده غیر طبیعی است و  می بایست علت آن به سرعت تشخیص و درمان شود وگرنه ممکن است اختلالات غیر قابل جبرانی برای فرد ایجاد شود.  لزوم کنترل فشار خون در افراد مسن، باردار، کسانی که داروهای کنترل فشار مصرف می کنند، بیماریهای خاص و …. بیشتر می باشد. نتایج یک تحقیق بین‌المللی با همکاری گروهی از محققان و دانشمندان ایرانی دربارهٔ تأثیر تغذیه در مرگ ناشی از بیماری‌های قلبی-متابولیک (بیماری‌های قلبی و عروقی و دیابت و سکته‌های مغزی) در ۲۰ کشور خاورمیانه و شمال آفریقا نشان می‌دهد که فشار خون مهم‌ترین عامل مرگ در اثر این بیماری‌ها در تمام این کشورها است. در تمام این کشورها، بیماری‌های قلبی-متابولیک عامل ،۴۳ درصد از مرگ‌های زودرس (زیر هفتاد سال) بوده‌است. در ایران نیز فشار خون بالا مهم‌ترین عامل خطرساز و باعث مرگ می باشد.
دستگاه فشار سنج اتوماتیک شرلی بسیار دقیق و مناسب استفاده در منزل و محیط بیرون می باشد. برای اندازه گیری صحیح بهتر است کاف همراستای قلب باشد. همچنین کاف فشار خون می بایست نه خیلی شل و نه خیلی سفت بسته شود. می بایست در هنگام بستن کاف فلش کاف دقیقا بر روی شریانهای بازویی بسته شود. برای پیدا کردن شریانهای بازویی باید دقت شود شریان بازویی در ۱/۲ داخلی بازو و به سمت بدن در حالتی است که بازو را به دو نیمه چپ و راست تقسیم کنیم. 
منبع تغذیه دستگاه فشار  خون شرلی از ۴ باطری غیر قابل شارژ تامین می شود که به همراه دستگاه فشار خون ارسال می شود. از سایر وسایل همراه به کیف بسیار شکیل و مقاوم آن می توان نام برد.دستگاه فشار خون اتوماتیک و بازویی شرلی Sharley یکی از برند های معتبر و دقیق در ثبت میزان فشار خون شما می باشد. این دستگاه با قابلیت اندازه گیری دقیق و بدون خطا، ثبت بیش از  ۹۰ حافظه یرای دو نفر، قابلیت تشخیص آریتمی قلب و ضربان قلب می باشد. این دستگاه برای جلوگیری از اتلاف انرژی به صورت خودکار در صورت عدم استفاده خاموش می باشد. دستگاه هشار سنج شرلی در دو مدل سخنگو و غیر سخنگو ارایه می شود.


خصوصیات
وزن ۸۰۰
اعلان صوتی دارد
تشخیص آریتمی دارد
حافظه نتایج ۹۰ حافظه برای دو نفر مجزا
منبع تغذیه ۴ عدد باطری قلمی و برق
موارد مصرف فشار سنج اتوماتیک یا دیجیتالی بازویی
نمایش ضربان قلب دارد
نوع صفحه نمایش ال سی دی
ظاهر
نمایشگر تاریخ و ساعت دارد
محتوی
محتوی همراه کیف همراه، ۴ عدد باطری قلمی، آداپتور
نوع
نوع بازویی دیجیتال

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
  • تعداد بازدید: 316
  • مدل کالا: U80EH-AC
  • موجودی: در انبار
  • 340,000 تومان

برچسب ها: فشار-سنج،فشار،فشار-خون،فشار-سنج-اتومات،فشار-سنج-دیجیتال-شرلی،sharley،U80EH-AC