منو
Your Cart
تخفیف های بی نظیر تا شب عید نوروز باستانی ۱۳۹۹

شرایط و قوانین


شرایط و قوانین استفاده از سایت راحیل

لطفا با دقت بخوانید

استفاده شما از این وب سایت به منزله پذیرش تمامی شرایط موجود در سایت  www.raheal.com می باشد. لطفا قبل از هر اقدامی چند دقیقه به مطالعه توافق نامه بپردازید.محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای "تیم  راحیل" محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، به روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. شما موظف هستید که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوید.

  همه ی محتویات این وب سایت به هیچ وجه جایگزینی برای توصیه های پزشکی شما نمی باشند. شما باید  قبل از استفاده از محصولات خریداری شده، دستورالعمل  استفاده از محصولات را به دقت مطالعه کنید.

تعهدات خریدارفروشنده 

فروشنده = فروشگاه اینترنتی شرکت راحیل به آدرس اینترنتی www.raheal.com

خریدار = شخص حقیقی یا حقوقی ارسال کننده فرم سفارش خرید

١ - فروشنده متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند.

٢ - فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد.

٣ - فروشنده موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده طبق شرایط برای خریدار ارسال کند. در صورت ارسال کالا با استفاده از شبکه پستی کشور، شرکت راحیل مسئولیتی در قبال آسیب دیدن محصول به دلیل جا به جایی نادرست توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ندارد.

٤ - فروشنده موظف است پس از دریافت فرم و تائید سفارش در کوتاه ترین زمان ممکن کالای خریداری شده را آماده و در بسته بندی مناسب به دست خریدار برساند. در صورت ارسال سفارش توسط پست، هرگونه اختلال و تاخیر بعد از تحویل جنس به پست، در طی عملیات پستی به عهده شرکت پست جمهوری اسلامی ایران است.

٥در صورتی که کالا در شهر تهران با بسته بندی ظاهری سالم توسط پیک و در سایر نقاط توسط پست تحویل داده شد، در صورت معیوب بودن محتوای داخلی کالا، فروشنده موظف است هماهنگی های لازم برای رفع عیب یا نقص با صلاحدید خود در کوتاهترین زمان ممکن با خریدار انجام نماید.

٦ - فروشنده می تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند. بدیهی است در صورت نیاز، هماهنگی های بعدی می بایست توسط فروشنده و خریدار انجام پذیرد.

٧ - خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش از طریق پست در اختیار فروشنده قرار دهد.

٨ - خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش و خرید هر کالایی اطلاعات لازم در مورد کالا را از طریق سایت فروشنده کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال کند.

٩- خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پست یا پیک کاملاً آن را بررسی و در صورت مشاهده آثار شکستگی و آسیب دیدگی از قبول آن خودداری کند. فروشنده مسئولیت شکستگی و یا معیوب بودن ظاهر و بسته کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار را به عهده نمی گیرد.

١٠ - خریدار موظف است هنگام مراجعه مامور پست یا پیک در محل مشخص شده در فرم سفارش، برای دریافت کالا حضور داشته باشد و در صورت عدم حضور در محل، ظرف مدت تعیین شده در اعلامیه شرکت پست به واحد پستی محل سکونت خود مراجعه و جهت دریافت کالا اقدام کند. بدیهی است در صورت عدم حضور خریدار در محل اعلام شده به هنگام سفارش و برگشت محصول، مسئولیت و هزینه ارسال مجدد با خریدار خواهد بود.

۱١ - برای سفارش هایی که توسط پیک ارسال می گردد (مناطق ۲۲ گانه تهران)، پیک متعهد به تحویل سفارش "صرفا" در محل درب ورودی اولیه ساختمان به مشتری می باشد. لذا خریدارانی که در مجتمع های مسکونی یا اداری حضور دارند می بایست به درب ورودی ساختمان مراجعه کرده و محصول را تحویل گیرند.

١٢ - در صورتی که خریدار از قبول کالای ارسال شده توسط شرکت (به وسیله پست یا پیک شرکت) خودداری کند و در صورت مرجوع شدن بسته پستی، به واحد پستی جهت دریافت کالا مراجعه نکند، موظف به پرداخت هزینه ارسال مجدد بوده و شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم رسیدن محصول به دست خریدار ندارد.

١۳ - کالای خریداری شده توسط خریدار غیر قابل عودت (برگشت) می باشد.

١۴ - خریدار موظف است قبل از خرید، اطلاعات موجود در صفحه "راهنمای خرید" را مطالعه نماید.


نوسان قیمت و پرداخت ما به تفاوت


  • قیمت کالا و هزینه shipping (ارسال کالا توسط فروشنده) در بازه های زمانی مختلف ممکن است توسط شرکت اصلی کالا تغییر کند. به همین دلیل ممکن است از زمان ثبت سفارش مشتری در راحیل تا زمان خرید نهایی توسط راحیل، قیمت نهایی شامل تغییراتی شود که از طریق بخش پشتیبانی به کاربر اطلاع رسانی شده و مابه‌التفاوت آن به حساب مشتری لحاظ می گردد
  • هزینه ارسال کالا از طریق پست هوایی بین المللی به حجم و وزن کالا وابسته است. در برخی موارد وقتی کالا به شرکت راحیل می رسد، ممکن است وزن و حجم محصول با آنچ که در شرکت مبدا ذکر شده مغایرت داشته باشد که در این صورت مابه تفاوت آن به حساب مشتری لحاظ می گردد.
  • در شرایطی مانند کنسل شدن خرید از سمت شرکت تامیین کننده، ارسال اشتباه کالا توسط فروشنده و موارد دیگری که نیاز به خرید مجدد کالا  باشد، قیمت نهایی به نرخ روز محاسبه میگردد


 

ارتباط مستقیم با کاربران

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.raheal.com و شماره های تماس موجود در تماس با ما می باشد

"سایت راحیل" هیچ گونه وب سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.raheal.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه های گفتگوی اینترنتی ندارد و هیچگاه با این روش ها با شما تماس نمی گیرد.


در هنگام خرید برای مصارف شخصی دقت لازم را در انتخاب محصول داشته باشید چرا که کالا و تجهیزات پزشکی غیرخانگی تنها به بیمارستانها و مراکز درمانی فروخته می شود.


شما  خود مسئول استفاده از محصولات و خدمات این سایت و سفارشات می باشید پس لطفا اطمینان حاصل کنید که هر گونه اطلاعات ثبت شده شما در سایت راحیل و یا از   طریق پرسشنامه های ما دقیق و درست هستند.

اطلاعات ورود به سیستم  و مشخصات خود را ایمن نگه دارید به گونه ای که امکان  سوء استفاده توسط دیگران مهیا نباشد.


برای اطاعات دقیق تر لطفا موارد زیر را نیز مطالعه بفرمایید

در پایان اگر شما هر یک از شرایط و ضوابط ذکر شده فوق را قبول ندارند، لطفا از وب سایت www.raheal.com  استفاده نکنید