قوزبند کشی سما طب پاکان

قوزبند کشی سما طب پاکان

منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

قوزبند کشی
سما طب پاکان

قوزبند کشی ساخت شرکت سما طب پاکان Sama Teb Pakan از مواد با کیفیت بازار ساخته شده است که با هم راستا قرار دادن ستون فقرات و بدن باعث کاهش  فشار بر شانه ها و قفسه سینه و در نتیجه اصلاح عملکرد سیستم تنفسی و افزایش راندامان و رضایت در فعالیت های روزانه و کیفیت زندگی می شود. این اصلاح و کاهش فشار علاوه بر موارد ذکر شده بالا باعث کاهش درد و گرفتگی عضلات درگیر در ناحیه شانه و گردن و حتی کمر می شود. این قوزبند با توجه به شکل خود و جنس موادی که در آن بکار برده شده است در مدت زمان طولانی و حتی در زیر لباس قابل استفاده خواهد بود، بویژه در بانوان که از نظر زیبایی در نوع و شیک بنظر رسیدن لباس علاوه بر اثر درمانی قوزبند می تواند حایز اهمیت باشد. این قوزبند ساخت ایران است و در مقایسه با محصولات چینی موجود در بازار که تحت عنوان نام هایی معروف فروخته می شوند بسیار با دوام تر و مرقوب تر است.

اثر درمانی این قوزبند در افرادی که درگیر بیماریهای مزمن (گوژپشت٬ اسکلروزیس و نشستن بد پشت میز...) و حاد (حوادث ورزشی و ...) می باشند بسیار موثر است و همچنین در کودکان و بزرگسالان قابل استفاده است.

قوز بند کشی شرکت سما طب پاکان برای حفظ وضعیت مناسب ستون فقرات نسبت به شانه ها و در راستای بدن در هنگام نشستن راه رفتن و ایستادن. این قوزبند نسبت به قوزبند نئوپرن شل تر و نسبت به قوزبند کش دار تنفسی سفت تر می باشد و مناسب افرادی است که برای طولانی مدت پشت میز هستند و نحوه نشستن آنها در هنگام کار شانه ها و ستون فقرات را تحت فشار قرار می دهد.
در هنگام خرید به سایز محصول توجه شود

سایز بندی محصول به شکل زیر است:

  •  S : 64.1 - 76.5
  • M : 76.5 - 89.2
  • L : 89.2 - 104.5
  • XL : 104.5 - 117.2
خصوصیات
موارد مصرف افرادی که برای مدت طولانی پشت میز می نشینند، افتادگی شانه، خمیدگی پشت، خستگی شانه ها و عضلات پشت،کارهای طولانی مدتی که نیاز به فعالیتهای درگیرانه دارد مانند مکانیک ها
سایز
ابعاد و اندازه S : 64.1 - 76.5 --- M : 76.5 - 89.2 --- L : 89.2 - 104.5 --- XL : 104.5 - 117.2 سانتی متر
ظاهر
رنگ کرم
نوع
جنس 68% پلیستر، 22% ابریشم مصنوعی، 10% نایلون
قابلیت شستشو دارد
کشور سازنده
ساخت ایران

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
  • 99,500 تومان

گزینه های موجود

برچسب ها: قوزبند-کشی-سما-طب-پاکان، گوژپشت، قوز-کمر، درد-کمر، قوز-بند، Sama-Teb, Sama-Teb-Pakan، اسکلروزیس