یورین بگ بکر

یورین بگ بکر

منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

یورین بگ بکر 2200 میلی لیتر
دارای حلقه آویز و استریل

از مزیت های یورین بگ یا کیسه ادرار بکر حجم بیشتر آن نسبت به سایر یورین بگ های موجود در بازار است که امکان استفاده و تخلیه کمتر را در بازه زمانی مشخص را می دهد .حجم یورین بگ بکر ۲۲۰۰ میلی لیتر می باشد. یورین بگ های بکر دارای حلقه آویز (هنگر) جهت سهولت در اتصال آسان آن به پایه تخت و یا حمل راحتر آن می باشد این در حالی ایست که نمونه های مشابه کیسه ادرار فاقد حلقه آویز می باشند. خروجی مایع آن به هیچ وجه نشتی ندارد و نم نمیزند. یورین بگ بکر یک بار مصرف و استریل می باشد. از مواد دست اول و مدیکال گرید می باشند. شیر صلیبی روان یورین بگ باعث تخلیه راحت ادرار می شود.

برگشت ادرار به مثانه و یا در زمان طولانی تر به کلیه ناراحتی های بیمار را چند برابر می کند. از ویژگی های منحصر بفرد کیسه ادرار بکر جلوگیری از برگشت ادرار به لوله ورودی و برگشت آن به مثانه و سپس کلیه است. دریچه آنتی ریفلاکس این قطعیت را برای بیمار دارد که هنگام استفاده از کیسه ادرار در شرایط استاندارد هرگز ادرار را به سمت مثانه باز نمی گرداند. این بدان معنی ست که هر رفتی برگشت ندارد.


هنگامی که دستگاه ادراری تحتانی به عفونت مبتلا می شود از نظر علمی به آن سیستیت ساده (عفونت مثانه) می گویند و هنگامی که عفونت بر دستگاه ادراری فوقانی تأثیر می‌گذارد به آن پیلونفریت (عفونت کلیه) گفته می‌شود. شایع‌ترین علائم عفونت مثانه، سوزش به هنگام ادرار کردن و نیاز به ادرار مکرر (و یا اضطرار برای ادرار)است . این علائم ممکن است متوسط یا شدید باشند و در زنان سالم به‌طور متوسط شش روز طول می‌کشد. افرادی که دچار عفونت دستگاه ادراری فوقانی یا پیلونفریت می‌شوند، ممکن است علاوه بر علائم رایج عفونت دستگاه ادراری تحتانی درد پهلو، تب، یا حالت تهوع و استفراغ را بروز دهند. ندرتاً ممکن است ادرار خونی باشد یا در ادرار عفونت قابل مشاهده باشد. یکی از دلایل ایجاد عفونت در مثانه و یا کلیه استفاده نادرست از کیسه ادرار و یا استفاده از کیسه های ادرار غیر استاندارد بعد از عمل جراحی و یا نیاز فرد به استفاده از آن است مانند سالمندان. برگشت ادرار به مثانه و یا در زمان طولانی تر به کلیه ناراحتی های بیمار را چند برابر می کند. از ویژگی های منحصر بفرد کیسه ادرار بکر جلوگیری از برگشت ادرار به لوله ورودی و برگشت آن به مثانه و سپس کلیه است. دریچه آنتی ریفلاکس این قطعیت را برای بیمار دارد که هنگام استفاده از کیسه ادرار در شرایط استاندارد هرگز ادرار را به سمت مثانه باز نمی گرداند. این بدان معنی ست که هر رفتی برگشت ندارد.

خصوصیات
حجم ۲۲۰۰ میلی لیتر
مزایای استفاده دارای هنگر بسیار محکم، ساخته شده از مواد دست اول و مدیکال گرید، کیفیت بالا و قیمت مناسب، استریل
میزان دقت ۰.۰۰۱
سایر
مدت زمان تحویل ۱ الی ۳ روز کاری
محتوی
تعداد در بسته بسته ۱۰ تایی ۲۸۰ عدد در کارتن
نوع
جنس مواد مدیکال گرید
کشور سازنده
ساخت ایران

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
  • تعداد بازدید: 128
  • مدل کالا: BEK-UBS1
  • موجودی: در انبار
  • 36,000 تومان

گزینه های موجود

برچسب ها: bekr, یورین-بگ, کیسه-ادرار, تجهیزات-پزشکی, بکر, یورین-باتل, ادرار, استریل, غیر-استریل, UA, UC, ظرف-نمونه-ادرار