میز بار یا میز تحریر دیواری

امروزه روز با کوچک شدن فضای زندگی و کار و لزوم استفاده حداکثری از فضا نیاز به دکوراسیون کم جا و بهینه بیش از پیش به چشم می آید. یکی از ابزارهایی که هر روز بر طرفدارانش افززوده می شود میز های کار و تحریر و یا حتی بار دیواری است. چرا که در فضای آپارتمان و یا کار به علت کاهش جا نمیتوان از میز غذا خوری و یا میز تحریر براحتی و با چیدمان راحت معماری استفاده کرد.

باید دقت کرد و در فضای خانه یا کار مکان های پرت مانند دیوار بلا استفاده مانده و رها شده را یافت، مانند فاصله بین دیوارها یا کنار پنجره یا نقاط قناس و بلا استفاده و از آن ها برای چیدمان هایی کم جا بهره برد.یکی از این چیدمانها می تواند انواع میز ها ( تحریر، بار، غذا خوری یا میز کامپیتور و حتی کتابخانه) باشد. میتوان حتی میز ساخته شده را تاشو در نظر گرفت تا در صورت عدم استفاده با تا کردن آن میزان فضای بیشتری را در اختیار داشته باشید. با استفاده از این سبک علاوه بر صرفه جویی در فضا می توان بر دکور منزل تاثیر موثر گذاشت. برای طراحی و همگونی در مرحله بعد باید بین رنگ ها و هارمونی اجزای تشکیل دهنده فضا و میز خودتان ارتباط برقرار کنید.

باتوجه به کم جا بودن باید دقت فرمایید که یراق آلات بکار رفته شده در این نوع میز ها با توجه به حذف پایه ها و نگهدارنده های معمول می بایست بسیار مقاوم و با دوام باشد. پس در انتخاب این نوع میز ها علاوه بر زیبایی و تنوع محصولات بازار توجه کنید که کالای خریداری شده از شرکت های معتبر و شناخته شده باشد که از وجود استاندارد های بین المللی در ان مطمئن باشید.